HAKKIMIZDA

Gelecek yarınların mimarı mottosuyla 2017  yılında 80 Değişim İnşaat olarak çıktığımız İGO Yapı olarak daha güçlü bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz.  Bu yolda deneyimli teknik ve idari kadromuzla kaliteli ve güvenli yapılar inşa ederek Türkiyenin her yerine kalıcı izler bırakma amacındayız.

Birçok özel projelerimizin yanında  taahhüt,danışmanlık, gayrimenkul geliştirme, proje yönetimi, Mekanik tesisat, Doğalgaz tesisatı, ısıtma soğutma ve yangın tesisatı ve proje çizimleri kamu projeleri alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

 Ülkemizin  birçok yerinde edindiğimiz iş tecrübesinin doğruladığı ilkelerle oluşturduğumuz sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık olarak gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle en iyi şekilde mal ve hizmet üretmektir.

Önceliği insana, topluma ve çevreye katkı sağlamak olan İgo yapı, uzun vadeli ilke ve hedefler çerçevesinde Türkiye’nin kalkınması ve büyümesine yönelik adımlarına   devam ediyor.

İgo Yapı, sürdürülebilirlik yaklaşımı çerçevesinde gerek çevre ve insan gerekse teknoloji, inovasyon ve kaliteli insan kaynağının yetişmesi amacıyla çeşitli projeler yürütüyor ve tecrübeler kazanıyor.İgo Yapı, topluma ve ülkeye kalıcı şekilde değer üretmeye odaklanan bu çalışmalarla orta ve uzun vadede Türkiye’nin gelecek hedeflerini destekleyecek şekilde planlamalar yapmayı sürdürüyor. Buradan hareketle Türkiye’nin tarih, kültür ve çevre değerlerinin korunması, geliştirilmesi ve gelecek nesillere aktarılması düşüncesi ile kamu ve özel bir çok sayıda projeyi üstleniyor.

GELECEK YARINLARININ TÜRKİYESİNİ İNŞA EDİYORUZ.

6+TECRÜBE
115Proje Sayısı
18+Kazandığımız ödüller

Firma Bilgileri

 

Firma Ünvanı : İGO YAPI SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Marka : İGO YAPI
Vergi Dairesi : ÜSKÜDAR
Vergi No : 0011130995

Ticaret Sicil : 225048
Kuruluş : 17.07.2017
Mersis :  0001113099500001
Çalışan Sayısı : 50